Loading...

Guncel

Haberler

BU YIL BEŞİNCİSİ DÜZENLENEN GELENEKSEL“BENCE ANNEM“ TEMALI RESİM YARIŞMASININ ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDi
BU YIL BEŞİNCİSİ DÜZENLENEN GELENEKSEL“BENCE ANNEM“ TEMALI RESİM YARIŞMASININ ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDi
  • 22-06-2018

Alpet   Kıbrıs,  gerçekleştirdiği   sosyal   sorumluluk   projeleri   ve   etkinlikler   ile   geleceğimiz  olan çocuklarımız için birçok alanda fark yaratmaya devam ediyor. Çocuklara olan duyarlılığı ile örnek organizasyon ve yarışmalar düzenleyen Alpet, Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Dairesi ile koordineli gerçekleştirilen,  Kuzey  Kıbrıs’ta  gelenekselleşmiş  hale  gelen  ve  bu  yıl  da  beşincisini  düzenlediği Anneler  Gününe  özel  ‘  Bence  Annem’  temalı  resim  yarışmasında  kazanan  çocuklar  için  Escape Beach Club’ta ödül töreni düzenlendi!

Onbinlerce  öğrencinin  katılımıyla  gerçekleşen  bu  yarışmada  kazanan  öğrenciler  için  22  Haziran Cuma  2018’de  ödül  töreni  düzenlendi.  Her  grubun  birincilerine  İstanbul  Vialand’a  uçak  ve konaklama dahil tatil, ikincilerine 1000 TL’lik Deniz Plaza hediye çeki ve üçüncülerine ise yine 500TL’lik Deniz Plaza hediye çeki ve en çok katılım gösteren okula ise 2000 TL'lik katkıda bulunuldu. Milli  Eğitim  Bakanlığı  İlk  Öğretim  Dairesi  ile  koordineli  yürütülen  bu  yarışmaya  katılan  her çocuğumuza da katılım belgesi verildi.

Escape Beach Club’ta gerçekleştirilen törende Altınbaş Holding Kurucusu ve  Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Vakkas Altınbaş, ve Vakkas Altınbaş’ın özel davetlisi olarak Deniz Aslanları Kulübü üyeleri, Alpet Kıbrıs Ülke Müdürü Sn. Mehmet Fatih Toprak’ın yanı sıra Alpet Kıbrıs  üst düzey yetkilileri de hazır bulundu.  Altınbaş  Holding  Yönetim  Kurulu  Üyesi  Sn.  Vakkas  Altınbaş  ödül  töreninde  konuşma yaparak;  “  Çocukların  yetenekleri,  onların  hayal  gücü  bizlere  umuttur,  ışıktır.  Eğer  herhangi  bir durumda karamsarlığa düşerseniz çocuklarınızın gözlerine bakmak yeterli olacaktır. Çocuklarımızın gözlerindeki  enerji,  sevgi  herşeyin  ilacıdır.  Buna  inandığımız  için  ve  hayal  güçlerine  hayranlık duyduğumuz için beş yıldır bu resim yarışması düzenleniyor. Güzel annelerimizi en güzel şekilde anlatan çocuklarımıza, onları eğiten öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi. Törende Alpet Kıbrıs Ülke Müdürü Sn. Mehmet Fatih Toprak’ta gerçekleştirdiği konuşmasında “Hayal dünyalarının zenginlikleri ile yüreklerimize, dünyamıza renk katar çocuklarımız. Bizler Alpet Kıbrıs  olarak  çocuklarımıza  birçok  sanatsal  proje  ile  destek  oluyor  ve  böylesi  projelere  imza atmaktan da gurur duyuyoruz. Beş yıldır geleneksel hale gelmiş ve K.K.T.C. Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Dairesi ile koordineli yürütülen bu yarışmaya katılan tüm çocuklara, onları destekleyen ailelerine  ve  öğretmenlerine  sonsuz  teşekkürlerini  sunarak;  “Geleceğin büyükleri,  bizlerin umudu çocuklarımızdır. Alpet Kıbrıs olarak çocuklarımıza ve gençlerimize gerçekleştirilen projeler ile destek olmaya devam edeceğiz. Hiç bir zaman hayal etmekten vazgeçmeyin çocuklar. Sizlerin hayalleri ile dünya bambaşka olacaktır.” dedi.

Ödül  töreninde  kazanan  öğrencilere  plaket  takdimi  yapıldı,  katılım  belgeleri  ve  ödülleri  verildi. Altınbaş  Holding  Yönetim  Kurulu  Üyesi  Vakkas  Altınbaş,  Alpet  Kıbrıs  Ülke  Müdürü  Mehmet  Fatih Toprak, Satış ve Pazarlama Müdürü Tevfik Türkoğlu, Alpet Madeni Yağlar Müdürü Hasan Evgen’in de ödül takdim ettiği törende ayrıca Deniz Aslanları Kulübü Üyeleri olan Ahmet Bayraktar, Yavuz Kocasu, Hikmet Uluçam, Emin Çizener’de ödül kazanan çocuklarımıza plaket takdim ettiler.

Tören sonunda toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi, çocukların  mutluluğu gözlerinden okunurken, aileler ve öğretmenlerde törenden memnun ayrıldılar.