Loading...

Guncel

Haberler

AKARYAKIT VE KALİTE KONTROL YÖNETİM EĞİTİMİ VERİLDİ
AKARYAKIT VE KALİTE KONTROL YÖNETİM EĞİTİMİ VERİLDİ
  • 02-11-2020

Alpet Kıbrıs Satış ve Pazarlama Birimi tarafından istasyon yöneticilerine akaryakıt ve kalite kontrol yönetim süreci eğimi verildi!

Alpet Kalecik Akaryakıt ve Lpg Dolum Tesisinde gerçekleşen etkinlikte katılımcılara ilk olarak genel bilgilendirme anlamında Tesis Müdürü Hikmet Karaduman, Lpg Müdürü Rıza Teke ve Kalite Kontrol Uzmanı Özkul Haraç tarafından sunum yapıldı.

Yapılan sunumda yakıtın ikmal edildiği ilk andan müşteriye teslim edilmesine kadar olan süreçte yaşanan kalite kontrol takip ve yönetim süreci ele alındı. Ayrıca uzman bir makinistin de yer aldığı eğitimde katılımcılar, yakıtın araçlardaki mekanik süreci konusunda da fikir sahibi oldu. Eğitim sunumunun ardından yakıt kontrol odası ve dolum sahası başta olmak üzere Alpet Kalecik Akaryakıt ve Lpg Dolum Tesisinin tüm bölümleri gezildi. İstasyon yöneticileri, gerçekleşen eğitim ile müşterilere hizmette kaliteyi aktaracak faydalı bilgileri elde etti. Eğitime Alpet Kıbrıs Genel Müdürü Tevfik Türkoğlu ve Perakende Ülke Müdürü Mehmet Turan Ataş da katılarak tüm katılımcılara özveri ile eğitime katıldıkları için teşekkür etti.

Çalışanlarının, şirket kültürüne uyum sağlayacak nitelikte;  sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık olmasını beklediklerini söyleyen Türkoğlu, “amacımız müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için, çalışanlarımızın gerek davranışsal, gerekse mesleki bilgi ve becerilerinin gelişimi için sürekli hizmet içi ve hizmet dışı eğitim olanakları sunarak artırmak, iş verimliliklerini sürekli yükseltmek ve  kariyer olanakları sağlamaktır.” Dedi.