Loading...

Haberler

Güncel Haberler

GELENEKSEL BENCE ANNEM KONULU RESİM YARIŞMASI BAŞLIYOR!
GELENEKSEL BENCE ANNEM KONULU RESİM YARIŞMASI BAŞLIYOR!
  • 06-04-2022

“Geleceğimizi çocuklarımız belirleyecek.’’ sloganıyla çocuklara olan duyarlılık konusunda örnek kuruluş olan Alpet Kıbrıs, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikler ile geleceğimiz olan çocuklarımız için birçok alanda fark yaratmaya devam ederek ilklere imza atıyor. Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Dairesi ile koordineli gerçekleştirilen, gelenekselleşmiş hale gelen “Bence Annem” yarışmasının bu yıl 7.si düzenleniyor.

Anneler Günü’ne özel “VII. Bence Annem” teması ile çocukların annelerini resim ile anlatması bekleniyor. Yarışmanın amacı değerli anneleri bu güzel günde yalnız bırakmamak ve çocukları böylesine anlamlı günlerde yapılan organizasyonlara teşvik ederek mutlu etmek; sosyal sorumluluk bilincini aşılamaktır

2014 yılından beri on binlerce öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen bu yarışmaya geçtiğimiz yıllarda Karpaz’dan Yeşilırmak’a kadar yüzlerce okulumuz katılmıştı.

“VII. Bence Annem” konulu yarışma, 6 Nisan 2022 Çarşamba günü başlayacak ve 26 Nisan 2022 Salı tarihine kadar başvurular devam edecektir. Yarışmanın sonuçları ise 8 Mayıs 2022 Pazar günü ilan edilecektir. Bu yarışmada çocuklarımız dört grupta yarışacak ve ödüller aşağıdaki gibi olacaktır:

İlköğretim Dairesi 4.ve 5. Sınıflar: Birinciye tablet, ikinciye 500 TL’lik Deniz Plaza Hediye Çeki, üçüncüye 250 TL’lik Deniz Plaza Çeki

İlköğretim Dairesi 1.2.ve 3. Sınıflar Birinciye tablet, ikinciye 500 TL’lik Deniz Plaza Hediye Çeki, üçüncüye 250 TL’lik Deniz Plaza Çeki

Özel Eğitim Öğrencileri: Birinciye tablet, ikinciye 500 TL’lik Deniz Plaza Hediye Çeki, üçüncüye 250 TL’lik Deniz Plaza Çeki

Okul Öncesi: Birinciye tablet, ikinciye 500 TL’lik Deniz Plaza Hediye Çeki, üçüncüye 250 TL’lik Deniz Plaza Çeki

Ayrıca en çok katılım gösteren okula 2000 TL'lik katkıda bulunulacaktır. Resimler firmamızın belirleyeceği bir, ve üniversiteler tarafından görevlendirecek iki;  toplamda üç jüri üyesi tarafından bağımsız olarak değerlendirilecektir. Milli Eğitim Bakanlığı İlk Öğretim Dairesi ile koordineli yürütülen bu yarışmaya katılan her çocuğumuza da katılım belgesi veriliyor.

Yarışmanın şart ve koşulları aşağıda belirtildiği gibidir:

  • Yarışmamız okul öncesi, ilköğretim ve özel öğretim öğrencileri arasında düzenlenecektir.
  • Yarışma 6 Nisan – 26 Nisan 2022 tarihleri arasında yukarıda belirtilen yaş grupları için geçerli olacaktır.
  • Yarışmaya katılım her çocuğumuz için ‘Bence Annem’ temalı resim çizimi ile gerçekleşecektir. Çizimler A3 ve A4 boyutunda olup, hiçbir boya cinsi kısıtlaması yoktur.
  • Çizimler jüri tarafından 4 gruba ayrılarak derecelendirilecektir. Birinci grup anaokul, ikinci grup 1-2-3. sınıf, üçüncü grup 4 ve 5. sınıf, son olarak dördüncü grup özel eğitim öğrencileri olacaktır.
  • 27,28, 29 Nisan 2022 tarihlerinde okullar dolaşılıp tüm resimler okul müdürlerinden adetli bir şekilde teslim belgesi ile teslim alınacaktır.
  • Katılımların geçerli sayılması için her resmin arkasına büyük harflerle AD SOYAD, DOĞUM TARİHİ, OKUL ADI ve VELİ TELEFON NUMARASI yazılmalıdır. Bilgilerden herhangi biri eksik olursa otomatik olarak katılım iptal olur.
  • Katılan her çocuğumuza katılım belgesi verilecektir.
  • Jüri değerlendirme sonucu 6 Mayıs 2022 Cuma günü olacaktır.
  • Kazananların resimleri 8 Mayıs 2022 Pazar Günü internet sitemizde ve sosyal medyada yayınlanacaktır.

Daha detaylı bilgi için 0392 444 0044  no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Alpet Kıbrıs hakkında:

Altınbaş Holding’in enerji sektöründeki lider şirketi Alpet Kıbrıs, 1997 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kuruldu. Alpet Kıbrıs, sektöre girmesiyle birlikte K.K.T.C’de bir ilki gerçekleştirdi ve eski istasyonların yenilenmesine, kurumsal kimlik çalışması gerçekleştirilmiş modern istasyonların kurulmasına öncülük etti. Alpet Kıbrıs’ın 30.000 m3 kapasiteye sahip olan depolama ve dolum tesisi yatırımları ise 1999 yılında tamamlandı. Alpet Kıbrıs, 2000 yılında Ercan Havalimanı’nda bulunan, AB standartlarında inşa edilen tesisleriyle Türk Hava Yolları başta olmak üzere birçok havayolu şirketine yakıt tedarik ederek ilgili pazarda 85’lik paya sahiptir.

Kurulduğu günden beri hizmet kalitesini ön planda tutan Alpet Kıbrıs, bugün kurumsal yapılanma yatırımlarına ve bünyesindeki personellerin eğitimlerine önem vererek büyümeye devam ediyor.

AlpetKıbrıs’ın K.K.T.C’de toplam 50 kurumsal bayisi bulunuyor. Bayilerindeki otomasyon programları ile daha güvenilir hizmet sunan Alpet Kıbrıs, sektörel gücünü her geçen gün artırıyor. Alpet Kıbrıs toplam 40 farklı ticari müşterisine satış yapmaya devam ediyor.