Loading...

FAALİYETLER

HAVA SATIŞLARI

HAVA SATIŞLARI

Altınbaş Petrol Ltd. Havacılık alanında faaliyet gösteren ALPET AIR Ercan Devlet Havalimanında çıkış yapan önemli havayolu şirketlerin jet yakıt ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


1999 yılından bu güne kadar Ercan Devlet Havalimanından ana sorumluluğumuz uçaklara her zaman doğru sınıfa ait ve şartnameye uygun yakıtın verilmesinin ve işlemlerin müşterilerinin memnuniyetini esas alan emniyetli ve etkin biçimde ikmal hizmeti vermektir, Havayolları şirketlerin ihtiyacı olan yakıtlar için açmış oldukları ihaleler katılmakla, bu ihaleleri etkileyen en önemli unsurlar kalite kontrol, fiyat unsuru, ALPET deneyimli personeli ve modern teknolojiyle donatılmış ikmal araç ve “yeterli stoklama kapasitesi olan sabit tesislerinin zaman zaman müşteri temsilcileri tarafından yapılan denetimler sonucu raporlarla desteklenmektedir.


2000 yılında IATA kuralları çerçevesinde Ercan havalimanındaki tesisi kurulmuştur. Başta THY Anonim ortaklığı, Pegasus Havayolları ve charter seferi yapan Corendon Havayolları ile Borajet uçaklarının jet-A1 yakıt ikmali şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.