Loading...

FAALİYETLER

TAŞIT YÖNETİM SİSTEMİ

TAŞIT YÖNETİM SİSTEMİ

ALPET Taşıt Yönetim Sistemi, şirket filo araçlarının ALPET istasyonlarından nakit ödeme yapmadan, akaryakıt almalarını sağlayan, ileri teknoloji Taşıt Yönetim Sistemi'dir. Dolum bilgilerini elektronik ortamda müşteriye dönem sonu raporları halinde ulaştıran ALPET Taşıt Yönetim Sistemi, araçlara ait tüm bilgileri kaydeder, doğru, düzenli ve güncel olarak izlenmesini sağlar. Taşıt Yönetim Sistemi kullanıcıları, akaryakıt tüketimlerini takip eder ve şirket akaryakıt harcamalarını ve limitlerini yüzde yüz kontrol altına alırlar.


TYS’NİN FAYDALARI

Akaryakıt harcamalarında %100 kontrol sağlar ve ödemeler tek merkeze yapılır.

ALPET Taşıt Yönetim Sistemi kullanıcıları, sistem dâhilinde akaryakıt giderlerini kolayca takip edebilirler. Kullanıcıların yaptığı akaryakıt alımları sisteme aktarılır, araç ve dönem bazında akaryakıt tüketim kontrolü sağlanır.

Ödemeler tek bir merkeze yapılır ve faturalar otomatik olarak tahsil edilir. Fatura ve tüketim raporlarının tek merkezden alınmasıyla zamandan büyük tasarruf sağlanır. ALPET Taşıt Yönetim Sistemi kullanıcıları böylece kredi kartı, fatura ve fiş gibi formalitelerle uğraşmaz.


Farklı Yakıt Kullanımını Engeller ve Genİş Hİzmet Ağı

Sistemin en önemli özelliklerinden biri akaryakıt alımında sistemin aracı otomatik olarak tanıması ve kullandığı akaryakıtı bilmesidir. Bu sayede kişiye bağlı farklı yakıt koyma riskini tamamen ortadan kaldırmış olur. Güvenliği ile birlikte ALPET TYS, adanın en önemli noktalarında bulunan istasyonlarda hizmet vermektedir.


Ne Kadar Yakıtla Kaç Km Gİdİldİğİ Görülebİlİr

Sistemdeki kilometre okuyucu sayesinde her yakıt alımında aracın kilometre bilgisi okunur. Böylece aracın ne kadar zamanda, ne kadarlık yakıtla kaç kilometre gittiği gibi bilgiler kolaylıkla internet üzerinden takip edilebilir.