Loading...

Kurumsal

Mİsyonumuz

MİSYONUMUZ

Alpet, faaliyette bulunduğu sektörlerde her zaman kaliteli hizmeti misyon edinmiştir.


Topluma ve bireye saygılı, hukuka, sosyo-ekonomik ve kültürel değerlere bağlı, çevre ve emniyete duyarlı olunması Şirketimizin vazgeçilmez misyonudur. Alpet gerek çalışanları, gerek bayileri ve gerekse müşterileri arasında ayırım yapmadan bir aile bilinci ile hareket etmekte ve beklentileri en üst düzeyde karşılamaktadır.


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir ilki gerçekleştiren Şirketimiz, piyasaya girmesi sonrasında bayilerine güçlü finansman desteği sağlayarak 1974’ten kalma istasyonların yenilenmesine, kurumsal kimlik çalışması gerçekleştirilmiş modern istasyonların kurulmasına öncülük etmiştir. Kurumsallaşma ve yatırımlar konusundaki kararlılık devam etmektedir.


Kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden çevre dostu Alpet, havayolları şirketlerinin bünyesinde bulunan uçaklara ve transit gemilere akaryakıt hizmeti vermektedir.


Piyasada rekabetin hareketlenmesine koyduğu katkılarla ve hizmette kalitenin ön plana çıktığı bir iş disipliniyle faaliyetlerine devam eden Şirketimiz bu vizyona bağlılığını devam ettirmektedir. Alpet, çevreye duyarlılık, personel eğitimi ve kurumsal yapılaşma konularında örnek bir yapıya sahiptir. Şirketimiz, değerlerin korunması ve müşteri odaklı kaliteli hizmet konusunda asla taviz verilmemesi ile örnek bir vizyon teşkil etmektedir. Şirketimiz geçmişte olduğu gibi gelecekte de hizmet ağının arttırılması ve yatırımlara devam edilerek Kuzey Kıbrıs için çalışmaya devam edilecektir.