Loading...


Haberler

Güncel Haberler

ALPET KIBRIS, SHORT SHIFT DRAG 400 YARIŞINA  SPONSOR OLDU!
ALPET KIBRIS, SHORT SHIFT DRAG 400 YARIŞINA SPONSOR OLDU!
  • 30-09-2017

Alpet Kıbrıs, short shift drag 400 yarışına destek Verdi!

Altınbaş Holding’in Kuzey Kıbrıs’ta akaryakıt dağıtımı alanında faaliyet gösteren ve pek yakında LPG sektöründe de faaliyete geçecek dev yatırımı ile adından söz ettiren iştiraki Alpet Kıbrıs, bir çokorganizyon ve projelerin öncüsü olmaya devam ediyor. Son olarak Eylül ayının son günlerinde iki farklı organizasyona destek olan Alpet Kıbrıs, her alanda örnek olmaya devam ediyor.

 

Alpet destekleri ile “Hızlı Olan Kazansın!”…

 

30 Eylül Cumartesi günü, Akıncılar Tünel Yolu’nda, Saat 16:00 da gerçekleşen yarışta arabaların muhteşem şovu büyüledi. “Hızlı Olan Kazansın” sloganı ile gerçekleşen yarışta büyük heyecanla yarışan yarışçılar, izleyenlere de büyük heyecan yaşattı. Büyük ödülün 4000 TL olduğu yarışta, ödülü İsmet Tufan aldı. İsmet Tufan aldığı ödülü eğitime muhtaç çocuklara bağışlayacağını söyleyerek, büyük alkış aldı!

 

Heyecan dolu yarışa destek vermekten büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Alpet Kıbrıs Ülke Müdürü Mehmet Fatih Toprak; Bugüne kadar ülkemizde gerçekleştirilen bir çok organizasyonun destekçisi olduk ve olmaya devam ediyoruz. Otomobil sporlarına da daima gerekli olan katkıyı koymaya özen gösteriyoruz. Yarışlara ve yarışçılara daima destek vermeye devam edeceğiz.” diyerek, ülkemizde gerçekleşecek her anlamlı faaliyet ve organizasyonlarda gereken desteği daima vereceklerini ifade etti.