Loading...


Haberler

Güncel Haberler

CLUBCARD EV VE ARABA KAZANDIRIYOR!
CLUBCARD EV VE ARABA KAZANDIRIYOR!
  • 10-08-2018

Kuzey Kıbrıs'ın akaryakıt sektörünün öncü ve dinamik kuruluşu Alpet Kıbrıs gerçekleştirdiği kampanyalara bir yenisini daha ekliyor, ev ve araba kazandırıyor!

Alpet Kıbrıs, 2012 yılından bu yana Alpet ClubCard sadakat kart programı ile gerçekleştirdiği onlarca kampanyanın en büyüğünü gerçekleştiriyor. Bu kampanya ile onlarca markadan yüzlerce ödülün yanı sıra anlık akaryakıt hediyesi, 2018 model Jeep Renegade ve Selba Homes işbirliği ile ev hediye ediyor.

Alpet ClubCard artık alpetclubcard.com'da!

2012 yılında pos cihazları ile entegreli Alpet ClubCard sadakat kartı, bugün anlaşmalı Alpet akaryakıt istasyonlarında mevcut pompa üzeri otomasyon sistemi ile birebir entegreli çalışan bir sadakat kart sistemi haline gelmiştir. ClubCard kullanan sadakat kart üyelerine özel arayüz ile bu otomasyon sistemi desteklenmiş ve alpetclubcard.com web adresinden kişi kendi ClubCard'î ile ilgili tüm detayları güvenli şekilde kaydedebilecek, puan takibi yapabilecek ve Alpet ClubCard kampanyalarını takip edebilecek.

Alpet CEO'su Yeşilyurt; "Hayaldi gerçek oluyor!"...

Alpet ClubCard sadakat kart programının kurulum sürecinden bu yana binlerce ödül kazandırdığını belirten Alpet CEO'su Ali Murat Yeşilyurt; "Bu kampanya tüm kampanyalarımızın en büyüğü. Alpet ClubCard'ın Kuzey Kıbrıs'ta en geniş sadakat kart programı olduğu bilinci ile tüm kitlelere kazandırma amacı ile çıktığımız bu yolda, bugün Türk koçanlı bir ev, lüks bir araba, binlerce litre akaryakıt ve onlarca markadan yüzlerce ödül kazandırma hedefi ile kampanyamızı çok yakında başlatmanın heyecanını yaşıyoruz.Bu kampanya bir hayaldi ve gerçek oluyor!" dedi.

Alpet Kıbrıs Ülke Müdürü Toprak; "ClubCard ile kazancınız bol olacak!"...

"60.000 üyesi ile Kuzey Kıbrıs'ın en geniş sadakat kart platformu olan Alpet ClubCard sektörün öncü markası Alpet'in kazançlarla bütünleştirdiği bir platform haline gelmiştir." diye belirten Alpet Kıbrıs Ülke Müdürü Mehmet Fatih Toprak; "ClubCard ile bol kazancınız olacak. Anlaşmalı Alpet istasyonlarından her akaryakıt alışverişiniz öncesi ClubCard'ınızı kullanmayı unutmayın." uyarısında bulundu.

Alpet Kıbrıs Satış ve Pazarlama Müdürü Türkoğlu; "Alpetclubcard.com'dan kaydınızı yapmayı unutmayın!"

Alpet ClubCard sadakat kart sisteminin otomasyona aktarımı ve alpetclubcard.com ile entegrasyonun bire bir işlediğini belirterek sözlerine başlayan Alpet Kıbrıs Satış ve Pazarlama Müdürü Tevfik Türkoğlu; "17 Temmuz 2018 itibarı ile yeni sisteme geçilmesi sebebi ile tüm Alpet ClubCard'lar pasif hale gelmiştir. Mevcut ClubCard'ınız ile ilgili bilgi kaydı yapmanız gerekmektedir." uyarısında bulunarak; "Kuzey Kıbrıs'ın gelmiş geçmiş en büyük kampanyasını Alpet ClubCard kullanıcılarına sunmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Bu kampanya ile yüzbinlerce liralık ödülü Alpet ClubCard'lı müşterilerimize hediye edeceğiz. Kampanya 2 aşamadan oluşmakta. Anlaşmalı Alpet istasyonlarından gerçekleştireceğiniz akaryakıt alışverişinizin öncesinde ClubCard'ınızı alpetclubcard.com web adresinden kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt sonrası kartınız aktif duruma gelecektir. Sonrasında akaryakıt alışverişiniz öncesinde Alpet ClubCard'ınızı pompaya okutması için Akaryakıt Satış Görevlisi'ne vermeyi unutmayınız. Her alışverişiniz sonrası kazanımlarınızı alpetclubcard.com'dan hesabınıza girerek kontrol edebilirsiniz." dedi.

Aşama 1 : Her 50 TL'lik akaryakıt alışverişinizde 2018 model Jeep Renegade kazanma şansının yanı sıra, onlarca markadan yüzlerce ödül ve anlık akaryakıt kazanma şansı da sizleri bekliyor!

Alpet ClubCard ile gerçekleştireceğiniz her akaryakıt alışverişiniz 50 TL'ye ulaştıkça sistem otomatik bilet üretecektir. Tüm kazanımlarınızı alpetclubcard.com'dan kişisel hesabınızdan kontrol edebileceksiniz. Periyodik olarak gerçekleştirilecek çekilişlerle onlarca markadan yüzlerce ödül ve yılbaşı özel çekiliş ile 2018 model Jeep Renegade sizin olabilir!

Aşama 2: Her 100 TL'lik akaryakıt alışverişlerinizde ev kazanma şansı Alpet ClubCard'ta!

Her 50 TL'de araba ve markalar işbirliği çekilişlerine katılıma ek olarak anlaşmalı Alpet akaryakıt istasyonlarından Alpet ClubCard'ınız ile gerçekleştireceğiniz akaryakıt alışverişlerinizin 100 TL'ye ulaşması ile Alpet ClubCard'ınıza kayıtlı telefon numarasına gelecek 8 haneli şifreyi 4400'a SMS göndererek ev çekilişine katılabilir, Selba Homes güvencesi ile Lefkoşa, Marmara bölgesinde inşa edilen "Selba Colours" projesinden 2+1, Türk Koçanlı daire kazanabilirsiniz.

Bilgi ve detaylar sosyal medyada ve alpetclubcard.com'da!

Alpet ClubCard ile ilgili başvuru prosedürü ve tüm kampanyalarımız için bizleri sosyal medyada AlpetKıbrıs'tan, alpetclubcard.com'dan takip edebilirsiniz.