Loading...


Haberler

Güncel Haberler

İSTASYONLARDA KALİTE KONTROL DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR!
İSTASYONLARDA KALİTE KONTROL DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR!
  • 02-11-2020

Alpet Kıbrıs, ada genelinde yayılan istasyonlarında uyguladığı kalite kontrol denetimleri uzman bir ekip tarafından düzenli olarak gerçekleştiriliyor.

Ürün kalitesinden ödün vermemek adına periyodik olarak gerçekleştirilen tank temizlik hizmetlerinin yanı sıra, istasyonlar düzenli olarak denetleniyor ve bu sayede hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için gerekli adımlar hızlı biçimde atılıyor.

Kalite Kontrol Uzmanı Özkul Haraç, İç Kontrol ve Denetim Yönetmeni Emre Horoz ve Denetim Uzmanı Oğuzhan Kara tarafından yapılan denetim ziyaretleri öncelikli olarak insan sağlığına, iş güvenliğine ve çevreye karşı duyarlılık gösterilmesi açısından düzenli olarak yapılmaktadır. Yürürlükteki mevzuata, ilgili standartlara ve diğer şartlara tam uyum içinde faaliyetler süresince oluşabilecek sağlık, emniyet ve çevre risk ve fırsatlarını sürekli olarak değerlendirerek ve önleyici tedbirleri alarak riskleri en düşük seviyeye indirilmesini sağlamaktadır.

Yapılan denetim ziyaretlerinde temel hedef; müşterilere her zaman güvenli bir ortamda temiz ve kaliteli ürün sunmaktır. Bu amaçla Alpet Kıbrıs, tüm istasyonlarını periyodik olarak ziyaret edip ürün standardı ve istasyon güvenliği ile ilgili denetimleri gerçekleştirmektedir. Ziyaretler sırasında Kesafet Testi, Su Testi, Ölçek Testi, Topraklama Ölçümleri ve SEÇ-G tespitleri yapılmaktadır.

Yapılan ziyaretler kapsamında, sunulan ürünün kalitesi ile birlikte müşterilerin nasıl bir ortamda hizmet aldıkları da göz önünde bulunduruluyor. Özellikle renklerinden aldığı güç ve kurumsal yapısıyla müşterilerine temiz bir çevre, güvenli ve huzurlu bir ortam sunan Alpet Kıbrıs, bu misyonuna binaen yapılan denetimlerde kurumsal görünümü daima ön planda tutmaktadır.