Loading...


Haberler

Güncel Haberler

YÜZLER GÜLECEK, ZORLU GÜNLER GEÇECEK
YÜZLER GÜLECEK, ZORLU GÜNLER GEÇECEK
  • 05-02-2021

Alpet Kıbrıs, Sağlık Bakanlığı’nın almış olduğu kapanma kararına ve Koronavirüs ile mücadeleye destek olmak amacıyla sosyal medya hesaplarından “#Alpetle Evde Kal!” kampanyası başlattı. 

‘#Alpetle Evde Kal’ Kamnpanyası, ülkemizde kapanmanın uygulanmaya başladığı son bir hafta içinde, vaka sayısının artmaya devam etmesi nedeniyle, Sağlık Bakanlığı’nın almış olduğu kararlara destek olmak amacı ile başlatıldı. Bu kampanya ile tüm halkımızı evde kalmaya teşvik etmek amaçlandı.

Kampanyaya katılmak isteyen sosyal medya kullanıcılarının, evdeki mutlu anlarını sosyal mecralarımızda #AlpetleEvdeKal hashtagi ile paylaşmaları isteniyor. Herkese açık olarak paylaşılan bu fotoğraf ya da videolar (eski ya da yeni paylaşım, sayı sınırı yok) birleştirilerek, evde vakit geçirmemiz gereken şu günlerde birbirimize moral vermek amacı ile bir motivasyon videosunu oluşturulacak.

Fiziksel olarak birbirimizden uzak olmamız gerekse de, sosyal anlamda birbirine yakın olan halkımızın bu kampanyaya katılımlarıyla destek olması bekleniyor.