Loading...


Haberler

Güncel Haberler

KALİTE KONTROL DENETİMLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!
KALİTE KONTROL DENETİMLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!
  • 08-10-2021

Alpet Kıbrıs, Kalite & Kontrol ekipleri, müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için bayilerinin ürün ve hizmet kalitesini düzenli olarak denetlemektedir.

 

Akaryakıt kalitesinin, rafineri çıkışından aracın deposuna girene kadar ki süreçte kontrolünün sağlanmasında üstün bir çaba gösteren Alpet Kıbrıs, bu hizmeti müşterileri adına en hızlı ve güvenilir biçimde yapabilmek amacıyla gezici Kalite & Kontrol ekiplerinden yararlanmaktadır.


Sahip oldukları donanımlar ile istasyondan aldıkları akaryakıt numunelerini hızlı ve doğru şekilde araçta test edebilecek yetenek ve bilgi düzeyinde olan Kalite & Kontrol ekipleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki tüm Alpet istasyonlarını düzenli olarak ziyaret ederek istasyonlardan akaryakıt numuneleri almakta ve gerekli kontrolleri anında yapmaktadır. Alpet Kıbrıs, ürünlerinde bulunan şifreleme sistemi ile bu kontrollerde akaryakıtın Alpet Markasına ait bir ürün olduğunu belirlemeyi de sağlamaktadır. Kalite & Kontrol ekipleri, ürün kalitesi dışında istasyonlardaki görsel standartları ve hizmet kalitesini kontrol etmekte ve gerektiğinde düzenleyici önlemler almaktadır.