Loading...

Haberler

Güncel Haberler

APET KIBRIS İSTASYONLARINDA
APET KIBRIS İSTASYONLARINDA "TANK TEMİZLİĞİ" RUTİNİ!
  • 08-10-2021

Akaryakıt sektörünün öncü kuruluşu Alpet, Kuzey Kıbrıs geneline yayılmış istasyon ağı genelinde periyodik olarak tank temizliği gerçekleştiriyor.

Alpet Kıbrıs, 2021 yılında da yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Adanın kuzeyine yayılmış istasyon ağını yepyeni teknolojik altyapı ile donatmasının yanı sıra, periyodik olarak gerçekleştirdiği tank temizlik hizmetleri ile de ürün kalitesinden ödün vermiyor.

Akaryakıt sektörünün enerji dolu markası, istasyonlarda bulunan yakıt tanklarında periyodik olarak gerçekleştirdiği bu hizmet ile tanklarda çürümeye yol açabilecek, zehirli gaz çıkabilecek, yakıt kalitesini düşürecek veya tehlike arz edebilecek tortuların temizliğini gerçekleştiriyor.

 

Alpet Kıbrıs, tank temizliği sonrasında kalan tortuları doğaya karıştırmadan, imha ediyor!

Alpet Kıbrıs, tank temizlik işlemi sonrası ayrılan tortuları özel bir şekilde muhafaza ederek, doğaya karıştırmadan ve çevreye zarar vermeden tankerlerle götürüp imha ediyor. Yapılan işlemler, son derece dikkatli ve kaliteli malzemelerle yapıldığından, herhangi bir hataya ya da soruna yol açabilecek tüm unsurlar minimum seviyede tutarak, işlem risksiz bir şekilde tamamlanıyor.

 

Tank temizliği, tam donanımlı tank temizlik ekibi ve ekipmanları ile gerçekleştiriliyor!

Periyodik biçimde gerçekleştirilen tank temizliği, her tankta ayrı ayrı gerçekleştiriliyor. Tam donanımlı ve profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilen tank temizlik işlemleri tüm güvenlik önlemleri alınarak ve titizlikle yapılıyor. Tank temizlik işlemi yakıt kalitesindeki istikrarın korunmasında ve tankların periyodik olarak ihtiyaç duyduğu bakımın gerçekleştirilmesinde büyük önem taşımaktadır.